Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

RADIOPROFI

Нове надходження антен 27МГц для автомобільних радіостанцій

Нове надходження антен 27МГц для автомобільних радіостанцій

Ми розширюємо лінійку антен від компанії STORM, зараз у нас оновлення на складі це антени для автомобілів CB діапазону 27МГц Storm TURBO ST-14.

Ця антена прийшла на зміну популярної моделі YOSAN Turbo і цілком повторює її характеристики. Антена призначена для установки на автомобілі для радіостанцій, що працюють в діапазоні 27МГц. Вона прекрасно підходить далекобійникам ( водіям вантажівок), а також радіоаматорам. Антена поставляється з кабелем довжиною близько 4-х метрів і роз'ємом для рації. Повний розмір антени складає 1650мм. Дана модель також має кільця для налаштування резонансу на котушці, що дозволяє швидко і точно узгодити її з рацією в місці установки. Вам не потрібно перемотувати котушку або кусати кусачками штир, тепер все це в минулому. Купуючи антену Storm TURBO ST-14 ви можете бути впевнені в якості радіозв'язку в дорозі.

На даний момент у нас доступні такі моделі СІ-БІ антен 27МГц від компанії STORM :

Storm Turbo ST-08, Storm SM-12 і Storm Turbo ST-14

Ці антени підходять до всіх раціях працюючим в цивільному CB діапазоні не залежно від виробника, таким як Yosan, President, Cobra, Alan, Midland, Onwa, TTI, Megajet, Alinco, Anytone і багатьом іншим.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner