Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

RADIOPROFI

Антени

Антена для рації це не просто аксесуар, а необхідна її частина, без якої радіостанція просто не буде працювати. Відстань радіозв'язку визначається не тільки потужністю передавача радіостанції, але більшою мірою застосовується антеною. Саме вона випромінює енергію радіохвилі в ефір і вона її приймає. Тому від того, які антени ви застосовуєте так і буде працювати ваша рація.

Багато застосовують штатні антени для рації, при цьому задовольняючись тими характеристиками що запропонував виробник радіостанцій. Але є простий і недорогий спосіб збільшити зону покриття вашої радіостанції це застосування посилених антени для портативних радіостанцій. Посилена антена являє собою повнорозмірний гнучкий штир, і вона дасть реальну збільшення дальності у порівнянні зі штатною. Прикладом такої антени є STORM ST-771, дана модель випускається з двома типами роз'ємів sma male і sma female, і реально дає прибавку до дальності до 40% в діапазоні частот 136-174МГц і до 30% на частотах 400-520МГц.

 

 Якщо у вас загубилася або зламалася антена до вашої переносний  або автомобільної радіостанції Baofeng, Kenwood, Voyager або ж ви просто хочете збільшити відстань радіозв'язку то ми допоможемо вирішити вашу проблему. У нас ви зможете придбати посилені антени для рацій всіх марок, антена на магніті на автомобіль, базові антени. У продажу штатні антени до популярним моделям радіостанцій BAOFENG, Kenwood, Voyager. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner